Poniedziałek, 19. lutego, mamy 20309 ofert pracy!

Adamed Sp. z o.o. / Polska / dolnośląskie / Pabianice
Adamed Sp. z o.o.

Adamed to lider na polskim rynku leków nowej generacji dla wielu grup terapeutycznych, m.in. kardiologii, psychiatrii, pulmonologii i ginekologii, dla którego priorytetem są badania nad innowacyjnymi terapiami na choroby cywilizacyjne. Intensywnie rozwija działy badawczo-naukowe, w których opracowano ponad 50 patentów na własne formuły leków. Otwartość i Innowacyjność, Wzajemny Szacunek, Jakość, Doskonałość Operacyjna oraz Elastyczność i Szybkość Działania to wartości, którymi kierujemy się w codziennej pracy.

W związku z rozwojem biznesu oraz konsolidacją procesów w ramach grupy obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszy Analityk Kontroli Jakości
Polska / Pabianice
Opis stanowiska
Do obowiązków nowo zatrudnionej osoby będzie należało:

  • Prowadzenie i dokumentowanie badań z zakresu analizy fizykochemicznej wszystkimi stosowanymi w laboratorium metodami /m.in. parametry fizyczne tabletek, miareczkową, spektrofotometryczną, HPLC, GC/;
  • Przygotowywanie odczynników ogólnego użytku /m.in. wykonywanie roztworów mianowanych, wskaźników, buforów itp.
  • Sprawdzanie dokumentacji analitycznej;
  • Wypełnianie, sprawdzanie Certyfikatów badania i Świadectw badania;
  • Opracowywanie i opiniowanie związanych z wdrażaniem systemu jakości w Laboratorium Kontroli Jakości (procedur, instrukcji, monografii, przepisów analitycznych);
  • Nadzorowanie przydzielonej aparatury kontrolno-pomiarowej;
  • Uczestniczenie w postępowaniach wyjaśniających OOS/OOT/OOE;
  • Rejestracja prób do badań i „trendowanie" otrzymanych danych.

Zakres odpowiedzialności
Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego preferowane kierunki: Chemia, Farmacja, Biotechnologia;
  • Dobrej znajomości języka angielskiego;
  • Nastawienia na jakość, myślenia analitycznego;
  • Mile widziane minimum 2-letnie doświadczenie z zakresu chemii analitycznej;
  • Dokładności i sumienności.
Oferujemy
Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia nowej wiedzy i umiejętności;
  • Umowę o pracę;
  • Atrakcyjny system motywacyjny;
  • Miłą atmosferę pracy w dynamicznym zespole.
Kontakt

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wysłanie