Niedziela, 18. lutego, mamy 20717 ofert pracy!

POLPHARMA S.A. / Bankowość / Finanse / Polska / lubelskie / Warszawa
POLPHARMA S.A.
Kierownik Projektów Korporacyjnych
Polska / Warszawa
Opis stanowiska
GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • Prowadzenie strategicznych inicjatyw i monitorowanie postępu kluczowych projektów w Grupie Polpharma
  • Koordynowanie prac między-funkcjonalnych zespołów projektowych
  • Analizowanie i weryfikowanie modeli finansowych oraz business case'ów
  • Cykliczne raportowanie postępów w harmonogramie realizacji projektów
  • Zarządzanie kalendarzem projektów, terminami realizacji i ryzykiem opóźnień poszczególnych zadań
  • Zapewnienia sprawnej komunikacji wewnątrz zespołu projektowego
  • Sporządzanie rekomendacji strategicznych opcji w realizacji projektów
  • Udział we wdrażaniu standardów i dobrych praktyk w obszarze zarządzania projektami w Grupie
  • Współ-reprezentowanie firmy w kontaktach z partnerami zewnętrznymi kluczowymi dla realizacji projektów
  • Współ-prezentowanie wyników prac zespołu do Zarządu

Zakres odpowiedzialności
OCZEKIWANIA:

  • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w środowisku międzynarodowym, w tym co najmniej 3-letnie doświadczenie w branży farmaceutycznej (firmie farmaceutycznej; firmie doradczej lub badawczej dla branży farmaceutycznej) lub w firmie konsultingowej
  • Umiejętność i doświadczenie w zarządzaniu zespołami złożonymi z przedstawicieli różnorodnych obszarów funkcjonalnych firmy
  • Wyższe wykształcenie kierunkowe (ekonomia, finanse, zarządzanie)
  • Doświadczenie w doradztwie strategicznym lub tworzeniu i realizacji strategii rozwoju
  • Umiejętność i doświadczenie w analizowaniu modeli finansowych i business case'ów
  • Bardzo dobra znajomość finansów oraz procesów z obszaru produkcyjnego poparta min. 3 letnim doświadczeniem (doświadczenie na rynku farmaceutycznym będzie atutem)
  • Znajomość zagadnień związanych z raportowaniem zarządczym
  • Umiejętność nawiązywania i zarządzania relacjami z różnorodnymi interesariuszami - partnerami biznesowymi, instytucjami publicznymi, etc.
  • Bardzo dobre umiejętności analityczne, pracy pod presją czasu oraz zarządzania rozproszonym zespołem
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, elastyczność
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, PowerPoint, Word)
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie (opcjonalnie również języka rosyjskiego)
Oferujemy
OFERUJEMY:

  • Współtworzenie sukcesu nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmy farmaceutycznej
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Umowę o pracę
  • Bogaty pakiet świadczeń (m.in. prywatne centrum medyczne, ubezpieczenie grupowe na życie, dofinansowanie do posiłków)