Niedziela, 25. lutego, mamy 21108 ofert pracy!

Lupa Personal / Produkcja / Austria / Ried im Innkreis
Lupa Personal

Agencja pośrednictwa pracy za granicą

Tokarz CNC - austriackie warunki zatrudnienia
Numer referencyjny: CNC/TOK/AT/2018
Austria / Ried im Innkreis
Opis stanowiska

Miejsce pracy: Austria - Ried im Innkreis

Zakres obowiązków:

- obsługa tokarek CNC

- wymiana narzędzi, małe korekty

- wykonywanie pomiarów zgodnie z rysunkiem technicznym

Zakres odpowiedzialności

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego

- doświadczenie na w/w stanowisku

- wykształcenie kierunkowe zawodowe lub techniczne

- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)

Oferujemy

- umowę o pracę na austriackich warunkach w pełnym wymiarze godzin

- pełny pakiet socjalny

- atrakcyjne wynagrodzenie, pomoc w znalezieniu mieszkania

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV – Życiorys z przebiegiem doświadczenia na adres mailowy praca@euro-labora.com W temacie e-maila proszę wpisać numer referencyjny: CNC/TOK/AT/2018

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowanie prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłsozeniem: "APLIKUJ TERAZ".