Niedziela, 18. lutego, mamy 20713 ofert pracy!

POLPHARMA S.A. / Kadra zarządzająca / Polska / dolnośląskie / Sieradz
POLPHARMA S.A.
Starszy Specjalista ds. Inżynierii Jakościowej
Polska / Sieradz
Opis stanowiska

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • Efektywne wprowadzanie Najlepszych Praktyk Produkcyjnych
  • Rozwój i doskonalenie umiejętności pracowników w zakresie stosowania zasad 5S,WMO i FI
  • Prowadzenie/uczestniczenie w projektach mających na celu poprawę jakości i produktywności, oraz redukcje kosztów w obszarach operacyjnych.
  • Koordynowanie pakietem szkoleń WCM
  • Monitorowanie i raportowanie KPI
  • Organizowanie i koordynowanie audytów 5S
  • Zarządzanie programem Kaizen, oraz wspieranie inicjatyw pracowniczych
  • Przestrzeganie kodeksu pracy i zarządzeń wewnętrznych firmy
  • Wykonywanie przeglądów rocznych produktu końcowego PQR

Zakres odpowiedzialności
OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe - techniczne
  • Znajomość zagadnień i narzędzi z zakresu wdrażania i stosowania praktyk WCM
  • Znajomość obsługi komputera (pakiet Microsoft Office głównie Power Point i Excel , Track Wise)
  • Podstawowa wiedza z zakresu zarządzania projektami
  • Statystyczna obróbka danych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji oraz umiejętność rozwiązywania problemów
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność obsługi systemów Track Wise i Oracle
Oferujemy
OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie farmaceutycznej w ramach Grupy Polpharma
  • Wynagrodzenie odpowiednie do kompetencji i wyników pracy
  • Ciekawe wyzwania, możliwości wszechstronnego rozwoju zawodowego
  • Bogaty pakiet świadczeń (m.in. prywatna opieka medyczna, karty Multisport, ubezpieczenie grupowe na życie, dofinansowania do posiłków), rozwinięty system motywacji finansowej i pozafinansowej, szkolenia, imprezy integracyjne oraz szeroki wachlarz świadczeń socjalnych