Niedziela, 18. lutego, mamy 20717 ofert pracy!

NES Global Talent / Bankowość / Finanse / Polska / lubelskie / Warszawa
NES Global Talent

Naszym klientem jest firma zajmująca się obrotem gazem ziemnym i energią elektryczną. Do biura w Warszawie poszukujemy osoby do pracy na stanowisko:

Kierownik ds. Projektów Sprzedażowych i Marketingu
Polska / Warszawa
Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie projektów Sprzedażowych (energia elektryczna, gaz, produkty okołoenergetyczne )
  • Prowadzenie projektów marketingowych dla spółek w grupie kapitałowej
  • Organizacja kampanii sprzedażowych dla sieci sprzedaży
  • Organizacja kampanii sprzedażowych w  mediach
  • Koordynacja prac agencji marketingowych oraz podwykonawców marketingowych
  • Przygotowywanie modeli analitycznych niezbędnych w projektach
  • Odpowiedzialność za przeprowadzenie projektu/ kampanii oraz  jego wdrożenie
  • Przygotowywanie analiz na potrzeby spółki
  • Prowadzeni zespołów projektowych
  • Raportowanie do Zarządu Spółki

Zakres odpowiedzialności
Oferujemy:

  • Pracę w zespole na rozwijający się rynku gazu i energii elektrycznej.
  • Współpracę  w otoczeniu krajowym i międzynarodowym
  • Dobrą atmosferę pracy
  • Pracę  pozwalającą na rozwinięcie umiejętności i wiedzy

Od  osoby zatrudnionej na tym stanowisku oczekujemy:

  • Znajomość Rynku Energi Elektrycznej i Gazu
  • Biznesowe  nastawienie
  • Bardzo dobra obsługa komputera w zakresie pakietu MS Office
  • Kreatywność, aktywność, dobra komunikacja

Zainteresowanych Kandydatów spełniających wymagania prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą