Poniedziałek, 19. lutego, mamy 20308 ofert pracy!

CIECH R&D / Polska / łódzkie / Nowa Sarzyna
CIECH R&D

Grupa CIECH jest jednym z liderów europejskiego rynku chemicznego i znajduje się w pierwszej pięćdziesiątce największych organizacji gospodarczych w Polsce. Obecnie dla spółki CIECH R&D poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Laborant
Polska / Nowa Sarzyna
Opis stanowiska

Oferujemy:

  • Realizację ambitnych zadań umożliwiających rozwój umiejętności zawodowych
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę wraz z niezbędnymi narzędziami pracy
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony

Zakres odpowiedzialności
Nasze wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe licencjat/inżynier (kierunek: chemia)
  • Min. półroczne doświadczenie w pracy w laboratorium chemicznym
  • Podstawowa znajomość programów komputerowych
  • Komunikatywność, dokładność, rzetelność oraz zaangażowanie
Oferujemy
Twoje zadania:

  • Uczestniczenie w opracowywaniu i wdrażaniu nowych wyrobów i technologii oraz uruchamianiu urządzeń laboratoryjnych
  • Wykonywanie syntez i badań laboratoryjnych oraz analiz z zakresu tworzyw. Wykonywanie prac przygotowawczych z zakresu kalibracji i kontroli sprzętu laboratoryjnego oraz montażu zestawów syntezowych

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Zapraszamy do udziału w rekrutacji.

Wyślij swoje CV za pomocą przycisku

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.