Niedziela, 18. lutego, mamy 20713 ofert pracy!

Dussmann Polska Sp.z o.o. / Edukacja / Nauka / Szkolenia / Polska / mazowieckie / Gdańsk
Dussmann Polska Sp.z o.o.

Międzynarodowa firma z branży sprzątającej, w związku z intensywnym rozwojem, zatrudni osobę na stanowisko:

Koordynator ds. utrzymania czystości
Polska / Gdańsk
Opis stanowiska

Do obowiązków na tym stanowisku należeć będzie:

  • Utrzymanie czystości na budynku biurowym,
  • Zarządzanie zespołem, w tym: koordynowanie pracami na terenie zewnętrznym, koordynowanie pracami przy odśnieżaniu, koordynowanie pracami podwykonawców.
  • Rozliczanie pracowników z przepracowanych godzin pracy,
  • Współpraca z zarządcą budynku,
  • Realizacja wyznaczonych celów.

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku kierownika w branży sprzątania,
  • Samodzielność i elokwencja,
  • Wykształcenie min. średnie,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Umiejętność obsługi komputera i pakietu Ms Office.
Oferujemy
  • Wszelkie niezbędne narzędzia do pracy, w tym laptop, telefon i samochód,
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Konkurencyjne warunki zatrudnienia, w tym atrakcyjną pensję,
  • Pakiety medyczne.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.