Czwartek, 22. lutego, mamy 20430 ofert pracy!

JKS A/S / Rozrywka / Sztuka / Media / Luksemburg
JKS A/S

JKS A/S jest w 100 % duńska agencją zatrudnienia i rekrutacji. Od 20 lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy na terenie Danii, Norwegii i Szwecji, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek skandynawski. Nasza firma poprzez lata doświadczeń oraz prestiż zdobyty na rynku skandynawskim stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Operator maszyn CNC (tokarka , frezarka)
Luksemburg
Opis stanowiska

Poszukujemy dwóch doświadczonych operatorów/programistów na stanowisko CNC (frezarka , tokarka) do prefabrykacji szerokiej gamy produktów ze stali nierdzewnej.

Praca na nocnej zmianie po uprzednim przyuczeniu (przyuczenie ma miejsce na zmianie dziennej).

Zakres odpowiedzialności
  • wykształcenie kierunkowe ( mile widziane)
  • doświadczenie w zawodzie minimum 2 lata
  • znajomość oprogramowania w systemie FANUC, CAD/CAM
  • znajomość prefabrykacji stali nierdzewnej
  • znajomość oraz czytanie rysunku technicznego
  • programowanie oraz kalibrowanie maszyn (przy stanowisku pracy oraz na PC)
  • wymagany język angielski (w stopniu umożliwiającym swobodną komunikacje)
  • prawo jazdy i własny środek transportu
Oferujemy
  • milą atmosferę pracy w dynamicznym zespole
  • silny zgrany zespól
  • elastyczne godziny pracy
  • wynagrodzenie według kwalifikacji
  • pełny pakiet socjalny w oparciu o duńskie warunki pracy
  • wsparcie naszych konsultantów przez cały okres trwania umowy
  • możliwość zatrudnienia na stale w firmie klienta

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".