Poniedziałek, 19. lutego, mamy 20315 ofert pracy!

Budownictwo / Polska / lubelskie / Warszawa
Klient portalu Praca.eu
Asystent kierownika kontraktu
Polska / Warszawa
Opis stanowiska
  • współudział w planowaniu zamknięć torowych w aspekcie zakładanych harmonogramów robót dla opracowywanego rozkładu jazdy uwzględniającego planowane roboty,
  • współudział w pozyskaniu decyzji administracyjnych niezbędnych dla realizacji kontraktu,
  • współudział w weryfikowaniu zakresu rzeczowo - finansowego kontraktu,

  • minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe, w tym co najmniej 1 rok na stanowiskach związanych z realizacją projektów inwestycyjnych,
  • wiedza zawodowa,
  • zorientowanie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego,
  • dobra znajomość pakietu MS Office i MS Project,

Mile widziane kwalifikacje:

  • znajomość procedur i doświadczenie w prowadzeniu i rozliczaniu transportowych projektów inwestycyjnych finansowanych z funduszy unijnych.
  • znajomość prawa budowlanego, warunków kontraktowych FIDIC i ustawy prawo zamówień publicznych,
  • wykształcenie wyższe techniczne,
Oferujemy
  • szeroki wachlarz świadczeń socjalnych.