Niedziela, 25. lutego, mamy 21108 ofert pracy!

APN / Opieka / Niemcy / Grünberg - Lardenbach
APN

APN od 2004 r. świadczy usługi opiekuńcze związane z procesem starzenia się społeczeństwa Europy Zachodniej w Niemczech i Holandii.
Pracownicy zatrudniani są na podstawie umowy zlecenia. Podczas pobytu w Niemczech lub Holandii przebywają w delegacji na podstawie formularza A1.
Pracownicy biura zajmują  się załatwianiem wszelkich formalności, służą fachową pomocą podczas rekrutacji i wsparciem w czasie trwania kontraktu. Ścisła współpraca między agencją, pracodawcami i opiekunkami sprzyja powstawaniu przyjaznej rodzinnej atmosfery
i poczucia bezpieczeństwa każdej ze stron. Zawsze dbamy o dobre stosunki między opiekunkami i rodzinami, do których one trafiają.

Opiekun/ka osób starszych
Niemcy / Grünberg - Lardenbach
Opis stanowiska

Praca: od 28.02.2018

Okres: 6 tygodni - 2 miesiące

Miejsce: Grünberg-Lardenbach

Opis stanowiska:

Opieka nad 70-letnią panią, chorującą na chorobę Corea-Huntingtona (objawy podobne do choroby Parkinsona).

Pani jest całkowicie samodzielna i wymaga wsparcia w życiu codziennym.

Kontakt telefoniczny: 774025245/ 774025244

CV na adres: biuro@apnopieka.pl

Zakres odpowiedzialności

Wymagania:

- komunikatywna dobra znajomość j. niemieckiego

- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi

Oferujemy

Oferujemy:

- Legalne zatrudnienie

- Zwrot kosztów podróży - 150 €

- DODATEK ŚWIĄTECZNY! 100 €

- Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie

- Wsparcie telefoniczne i mailowe w czasie trwania zlecenia

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowanie prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłsozeniem: "APLIKUJ TERAZ".