Niedziela, 18. lutego, mamy 20712 ofert pracy!

POLPHARMA S.A. / Polska / mazowieckie / Gdańsk
POLPHARMA S.A.
Laborant ds. Spraw Kontroli Jakości Mikrobiologicznej
Polska / Gdańsk
Opis stanowiska

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • Pobieranie oraz testowanie próbek bez nadzoru:  środowiskowych, wody, pary czystej, gazów, materiałów wyjściowych, pośrednich i końcowych. Prowadzenie klasyfikacji i rejestracji próbek
  • Przygotowanie i wypełnianie dokumentacji związanej z zapisywaniem wyników, procedur oraz raportów. Prowadzenie dokumentacji według zasad GDP
  • Przygotowywanie odczynników oraz prowadzenie ewidencji materiałów zużywalnych i odczynników
  • Pomoc przy kwalifikacji urządzeń laboratoryjnych oraz uczestnictwo w walidacji i weryfikacji metod mikrobiologicznych
  • Uczestnictwo w transferze technologii, procesów oraz metod
  • Kalibrowanie, czyszczenie i konserwacja urządzeń laboratoryjnych

Zakres odpowiedzialności
OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (mikrobiologia, biotechnologia, biologia, chemia lub pokrewne)
  • Doświadczenie w wykonywaniu posiewów mikrobiologicznych i poborze oraz testowaniu próbek
  • Umiejętność przeprowadzania  obliczeń i przeliczeń dotyczących, procentowości, rozcieńczeń, itp.
  • Dobra znajomość zasad GLP oraz GDP
  • Dobra znajomość j. angielskiego
  • Bardzo dobra organizacja pracy i czasu oraz umiejętność priorytezacji zadań
  • Umiejętność współpracy z innymi w celu rozwiązywania problemów
  • Znajomość metod mikrobiologicznych takich jak: bioobciążenie (woda i produkt), kontrola jakości pożywek
  • Znajomość technik pracy aseptycznej
Oferujemy
OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie farmaceutycznej
  • Konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie
  • Ciekawe wyzwania, możliwości wszechstronnego rozwoju zawodowego
  • Szeroki pakiet socjalny