Niedziela, 18. lutego, mamy 20713 ofert pracy!

Orbis S.A. / Edukacja / Nauka / Szkolenia / Polska / pomorskie / Poznań
Orbis S.A.

NOVOTEL POZNAŃ CENTRUM

Inspektor / Inspektorka Pięter
Numer referencyjny: IP/NPC/2
Polska / Poznań
Opis stanowiska
UMIEJĘTNOŚCI I OSOBOWOŚĆ

Czujesz się kimś wyjątkowym

Dzielisz naszą pasję gościnności

Nie ustajesz w swoim rozwoju

Masz odwagę pójść dalej

Czujesz w sobie ducha zdobywcy

Jesteś innowacyjny

Szacunek i zaufanie są dla Ciebie ważne

Jeżeli TAK, to TY jesteś osobą, której szukamy.

JAK O CIEBIE ZADBAMY

  • zapewnimy Ci umowę o pracę
  • nauczymy Cię wszystkiego, co powinieneś wiedzieć
  • pomożemy rozwijać się poprzez udział w szkoleniach i toczących się  projektach
  • damy możliwość rozwoju w światowej sieci  AccorHotels

Zakres odpowiedzialności
MISJA

Zapewnianie wysokiej jakości usług  Służby Pięter, kierowanie, nadzór i koordynację prac podległych pracowników zgodnie z  obowiązującymi procedurami i standardem marki, identyfikowanie i rozwiązywanie problemów w sposób zapewniający satysfakcję gości i pracowników, szkolenie, ocenianie, doradzanie oraz dyscyplinowanie personelu, kreowanie pozytywnego wizerunku hotelu.

WE GROW FASTER IN NOVOTEL!
Oferujemy
NASZE OCZEKIWANIA

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • rozumienie oczekiwań klientów,
  • nienaganna prezencja i wysoka kultura osobista,
  • umiejętność organizowania pracy zespołu, szkolenia i motywowania pracowników,
  • dynamizm, dokładność i sumienność,
  • dyspozycyjność i zdolność do pracy w warunkach podwyższonego stresu,
  • dobra znajomość języka angielskiego.
Kontakt
KONTAKT