Poniedziałek, 19. lutego, mamy 20308 ofert pracy!

KRKA Polska Sp. z o.o. / Kadra zarządzająca / Polska / lubelskie / Warszawa
KRKA Polska Sp. z o.o.

Podejmij wyzwanie

Specjalista ds. Farmacji w Hurtowni Farmaceutycznej
Numer referencyjny: SF/Warszawa
Polska / Warszawa
Opis stanowiska
CEL PRACY

  • przestrzeganie Prawa Farmaceutycznego, Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej
  • prowadzenie dokumentacji procesów Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej
  • nadzór i kontrola nad przestrzeganiem zasad przyjmowania, przechowywania i wydawania towarów
  • monitorowanie zmian w ustawodawstwie w zakresie obrotu produktami leczniczymi

Zakres odpowiedzialności
OCZEKUJEMY

  • wykształcenie wyższe (magister farmacji)
  • min. 2 letnie doświadczenie w pracy w hurtowni farmaceutycznej
  • wiedza z zakresu logistyki i gospodarki magazynowej
  • wiedza z zakresu Prawa farmaceutycznego i Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej
  • umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy własnej
  • umiejętność pracy w zespole
  • zdolności komunikacyjne
  • odpowiedzialność, systematyczność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
Oferujemy
OFERUJEMY

  • umowę o pracę
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.