Niedziela, 18. lutego, mamy 21125 ofert pracy!

HR / Kadry / Polska / lubelskie / Warszawa
Klient portalu Praca.eu
Technik - Montażysta
Polska / Warszawa
Opis stanowiska

Oferujemy:
  • ubezpieczenie zdrowotne oraz kartę Multisport,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (jednozmianowy system pracy),
  • zdobywanie doświadczenia w nowoczesnej i innowacyjnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach (np. SEP),

Zakres odpowiedzialności
Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za:
  • montaż urządzeń energoelektronicznych oraz ich poszczególnych elementów,
  • obsługę urządzeń mechanicznych oraz elektrycznych na produkcji,
Oferujemy
Od Kandydatów oczekujemy:
  • rzetelności i dbałości o szczegóły,
  • umiejętności pracy w zespole,