Wtorek, 20. lutego, mamy 20836 ofert pracy!

Eniro Polska Sp. z o.o. / Inżynieria / Projektowanie / Polska / lubelskie / Warszawa
Eniro Polska Sp. z o.o.

Jesteśmy międzynarodową organizacją – częścią Grupy Eniro, która działa w Skandynawii oraz w Polsce. Zawsze pracujemy z myślą o korzyściach dla Klientów, Użytkowników oraz naszej organizacji. W codziennej pracy kierujemy się wartościami przypisanymi do naszej marki: Interaktywna, Pomocna i Niezawodna. Wspólnie tworzymy nowoczesne i przyjazne miejsce pracy, za które sami jesteśmy odpowiedzialni. To środowisko idealne dla aktywnych i ambitnych osób, pasjonatów marketingu internetowego, sprzedaży i nowych technologii.

OBECNIE POSZUKUJEMY OSÓB NA STANOWSKO:

Specjalista ds. publikacji reklam internetowych
Polska / Warszawa
Opis stanowiska

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:

  • Administrowanie zamówień produktów Eniro
  • Publikację ogłoszeń online
  • Wsparcie działu sprzedaży w procesie obsługi przed i po sprzedażowej
  • Współpracę z innymi działami w firmie
  • Obsługę korespondencji z Klientami
  • Kontakt z Klientem

Zakres odpowiedzialności

Wymagania:

  • Dobra znajomość pakietu MS Office, Gmaila
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy, sumienność, dokładność
  • Wysoka kultura osobista
  • Dobra organizacji pracy i systematyczność
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta
Oferujemy

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę
  • Pracę w przyjaznej atmosferze

Sprawdź nas: praca.eniro.pl