Niedziela, 18. lutego, mamy 20717 ofert pracy!

Bankowość / Finanse / Polska / lubelskie / Radom
Klient portalu Praca.eu
Specjalista ds. BHP
Polska / Radom
Opis stanowiska
W swojej pracy będziesz odpowiadać za:
  • Prowadzenie analiz i ocen ryzyka zawodowego oraz ich aktualizacja.
  • Wdrażanie w spółce standardów BHP Grupy SUEZ.
  • Nadzorowanie zgodności procedur i dokumentacji z wymogami przepisów BHP.

Zakres odpowiedzialności
Oczekujemy od Ciebie:
  • Wykształcenia wyższego kierunkowego BHP lub wyższego uzupełnionego studiami podyplomowymi z zakresu BHP;
  • Umiejętności wyznaczania i realizacji celów;
  • Bardzo dobrej znajomości przepisów BHP;
  • Prawa jazdy kat. B;
  • Minimum 2-letniego doświadczenia na samodzielnym stanowisku w obszarze BHP na pełen etat, zdobytym w firmie z branży produkcyjnej i/lub innej o profilu technicznym;
Oferujemy
Pracując z nami możesz liczyć na:
  • Kartę Multisport na preferencyjnych warunkach;
  • Przyjazną atmosferę i rozwój zawodowy;
  • Prywatną opiekę medyczną oraz grupowe ubezpieczenie na życie finansowane przez pracodawcę;
  • Udział w szkoleniach branżowych/zawodowych;
  • Elastyczne godziny pracy;

Jeśli uważasz, że ta oferta jest dla Ciebie i spełniasz nasze oczekiwania to aplikuj już dziś: