Poniedziałek, 19. lutego, mamy 20309 ofert pracy!

Orbis S.A. / Rozrywka / Sztuka / Media / Polska / pomorskie / Poznań
Orbis S.A.

NOVOTEL POZNAŃ CENTRUM

Pokojowa / Pokojowy
Numer referencyjny: P/NPC/2
Polska / Poznań
Opis stanowiska
OSOBOWOŚĆ I UMIEJĘTNOŚCI

Jeśli:

  • Dzielisz naszą pasję gościnności
  • Lubisz dbać o porządek
  • Jesteś staranna/y i dokładna/y
  • Uśmiech na twarzy gości jest Twoją osobistą satysfakcją
  • Szacunek i zaufanie są dla ciebie ważne

Dołącz do nas, otwierają się przed Tobą LEPSZE PERSPEKTYWY.

JAK O CIEBIE ZADBAMY

  • zapewnimy Ci umowę o pracę
  • nauczymy Cię wszystkiego, co powinieneś wiedzieć
  • pomożemy rozwijać się poprzez udział w szkoleniach

Zakres odpowiedzialności
OCZEKIWANIA

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • staranność w zachowaniu czystości i higieny pracy,
  • dobre zdrowie i predyspozycje do wykonywania prac fizycznych,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • dokładność i sumienność,
  • wysoka kultura osobista,
  • dyspozycyjność,
  • aktualna książeczka sanitarna

NASZE MOTTO

AT NOVOTEL WE GROW FASTER
Oferujemy
MISJA

Pomoc w zapewnieniu higieny, czystości i porządku w pokojach hotelowych i pomieszczeniach ogólnodostępnych zgodnie z wymogami i standardami sieci. W swojej pracy dołożysz wszelkich starań, chęci, zaangażowania, dotychczasowego doświadczenia,  aby goście mogli cieszyć się miłą atmosferą, doskonałą i przyjazną obsługą.

Kontakt
KONTAKT