Poniedziałek, 19. lutego, mamy 20309 ofert pracy!

EURO-HOTELE SP. Z O.O. / Budownictwo / Polska / kujawsko-pomorskie / Kraków
EURO-HOTELE SP. Z O.O.

Kompleks dwóch hoteli z 393 pokojami, 16 multimedialnymi salami konferencyjnymi oraz premium wellness SPA no. 5, działający pod markami z rodziny Hilton Worldwide w Krakowie - Doubletree by Hilton hotel Krakow & Convention Center oraz Hampton by Hilton Krakow, poszukują idealnego kandydata na stanowisko:

Recepcjonistka / Recepcjonista
Polska / Kraków
Opis stanowiska
  • zapewnienie wysokiej jakości obsługi gości przeprowadzanie procesów meldowania i wymeldowywania gości w sposób profesjonalny i przyjazny,
  • utrzymanie prawidłowego przepływu gotówki, pilnowanie prawidłowości obciążeń oraz wszelkich transakcji dokonywanych przez gości,
  • kontrola rachunków grupowych i konferencyjnych,
  • kontrola procesu nocnego audytu,
  • szybkie reagowanie na skargi i uwagi gości oraz rozwiązywanie ewentualnych problemów w celu utrzymania najwyższego poziomu obsługi,
  • budowanie i utrzymywanie dobrej współpracy z innymi działami hotelowymi w celu usprawnienia obsługi gości oraz podnoszenia efektywności,
  • odbieranie telefonów, przyjmowanie rezerwacji oraz zajmowanie się prośbami ze strony gości,
  • praca w godzinach nocnych.

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • przyjazne usposobienie umiejętność pracy w zespole,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • elastyczność w związku z godzinami pracy,
  • skrupulatność, dokładność i zaangażowanie.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość Opery.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji

za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".