Poniedziałek, 19. lutego, mamy 20309 ofert pracy!

Bankowość / Finanse / Polska / lubelskie / Warszawa
Klient portalu Praca.eu
Konsultant wdrożeniowy Dynamics NAV
Polska / Warszawa
Opis stanowiska
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Zapewnienie wsparcia technicznego Użytkownikom Navision (NAV);
  • Odpowiedzialność za monitorowanie zautomatyzowanych procesów, celem zapewnienia prawidłowej pracy systemu;
  • Raportowanie postępów w realizacji powierzonych zadań.

Zakres odpowiedzialności
WYMAGANIA:
  • Umiejętność dobrej komunikacji, elastyczność oraz zdolność do pracy pod presją czasu;
  • Znajomość języka angielskiego w zakresie umożliwiającym komunikację.
  • Bardzo dobra znajomość MS Dynamics NAV (wersja od 2013 w górę);
  • Zdecydowane ukierunkowanie na potrzeby klienta i jakość świadczonych usług;
Oferujemy
OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę na pełny etat( lub B2B w zależności od preferencji);
  • Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez Firmę;
  • Możliwość korzystania z karty sportowej dofinansowywanej przez Firmę.