Wtorek, 20. lutego, mamy 20839 ofert pracy!

Sky Estate Sp. z o. o. / Ubezpieczenia / Polska / lubelskie / Warszawa
Sky Estate Sp. z o. o.

Spółka Sky Estate od 1999 roku świadczy usługi profesjonalnego i kompleksowego zarządzania nieruchomościami w wybranych miastach w Polsce.
Oferowane do wynajęcia powierzchnie biurowe oraz lokale handlowe posiadają doskonałe lokalizacje przy znanych i wysoce prestiżowych ulicach oraz odpowiadają najwyższym standardom jakościowym. Sky Estate dba nie tylko o reprezentacyjność zarządzanych nieruchomości, ale także o atrakcyjność ich otoczenia.

Celem Sky Estate jest zapewnienie najwyższej jakości usług oraz stworzenie oferty dostosowanej do potrzeb swoich Klientów.

Poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Dyrektor Inwestycji Ogólnobudowlanych
Polska / Warszawa
Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Kierowanie budową oraz zarządzanie nieruchomościami od strony technicznej,
  • Nadzorowanie jakości i terminowości realizowanych robót pod kątem zgodności ze specyfikacją techniczną i dokumentacją projektową (głównie prace remontowe),
  • Wycena, kalkulacja i kosztorysowanie robót,
  • Weryfikacja jakości pracy podwykonawców,
  • Bezpośredni nadzór nad jakością realizowanych prac,
  • Tworzenie umów z podwykonawcami,
  • Monitorowanie rynku materiałów i usług budowlanych,
  • Odpowiedzialność za jakość, terminowość podczas realizacji kontraktu,
  • Raportowanie do Zarządu.

Zakres odpowiedzialności
Wymagania:

  • Minimum trzy lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie wyższe - Budownictwo lub kierunki pokrewne,
  • Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej,
  • Samodzielność,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Wysoka Dyspozycyjność,
  • Prawo jazdy kat.B,
  • Znajomość programy Excel na poziomie min. średniozaawansowanym,
  • Wysokie umiejętności managerskie , doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • Gotowość do podjęcia współpracy w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.
Oferujemy
Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Pracę przy ciekawych, wysokobudżetowych projektach,
  • Opiekę medyczną,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Karta Sportowa.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie krótkiego opisu doświadczenia ze zdjęciem za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.