Poniedziałek, 19. lutego, mamy 20309 ofert pracy!

AMW TBS „KWATERA” Sp. z o.o. / Ubezpieczenia / Polska / śląskie / Szczecin
AMW TBS „KWATERA” Sp. z o.o.

AMW Towarzystwo Budownictwa Społecznego „KWATERA” Sp. z o.o.

poszukuje pracownika do pracy na ½ etatu na stanowisko:

Specjalista ds. technicznych - Inspektor Nadzoru
Numer referencyjny: Specjalista ds. technicznych – Szczecin
Polska / Szczecin
Opis stanowiska
  • realizowanie zadań związanych z obsługą gwarancyjną i obsługą techniczną nieruchomości mieszkalnych;
  • przyjmowanie i rejestracja zgłoszeń lokatorów w zakresie wad i usterek;
  • organizowanie wizji lokalnych dla dokonania oceny technicznej zgłoszonych wad i usterek;
  • sprawowanie doradztwa technicznego w zakresie zgłoszonych wad u usterek;
  • nadzór nad usuwaniem wad i usterek;
  • organizowanie robót naprawczych przez GW lub w wykonawstwie zastępczym przygotowywanie dokumentacji;
  • bieżący przegląd stanu technicznego obiektów budowlanych;
  • protokolarne przekazywanie i zdawanie lokali mieszkalnych przed ponownym zasiedleniem (udział);
  • wykonywanie przedmiarów i kosztorysów inwestorskich;
  • kontrola i ocena jakości wykonanych robót;
  • kontrolowanie realizacji robót i rozliczeń w zgodności z umowami i harmonogramami robót;
  • przygotowanie i nadzór nad remontami i modernizacjami w zakresie konstrukcyjno-budowlanym;
  • przeprowadzanie kontroli okresowych obiektów budowlanych;
  • przygotowywanie wniosków do zamówień publicznych.

Zakres odpowiedzialności
  • wykształcenie min. średnie techniczne;
  • min. 3 lata doświadczenia zawodowego w zakresie nadzoru nad robotami konstrukcyjno-budowlanymi,
  • uprawnienia budowlane wykonawcze w specjalności konstrukcyjno-budowlanej – bezwzględnie wymagane;
  • biegła obsługa komputera (Word, Excel, Norma);
  • prawo jazdy kat. B;
  • rzetelność, uczciwość, terminowość, dobra organizacja pracy;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych.
Oferujemy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • pakiet socjalny, pakiet opieki medycznej.

Osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesyłania CV za pomocą przycisku "aplikuj teraz".

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy przesłać w formacie pdf., aplikacje w innym formacie zostaną odrzucone. Dziękujemy wszystkim Kandydatom za zainteresowanie. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli o ochronie danych osobowych (aplikacje bez klauzuli nie będą mogły być rozpatrzone):

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Informujemy, że administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest AMW TBS „KWATERA” Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Starościńskiej 1, 01-516 Warszawa.

Ponadto, informujemy, że:

  1. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez AMW TBS „KWATERA” Sp. z o. o. w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. technicznych – Szczecin.
  2. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres sześciu miesięcy od rozstrzygnięcia procesu rekrutacji.
  3. Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
  4. Przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody przed jej cofnięciem.
  5. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do udziału w procesie rekrutacji.
  6. Decyzje dotyczące przeprowadzenia oraz rozstrzygnięcia procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.