Niedziela, 18. lutego, mamy 20717 ofert pracy!

Ochrona osób i mienia / Polska / dolnośląskie
Klient portalu Praca.eu
Training Manager
Polska
Opis stanowiska

Dla Regionu Polski Północnej oraz dla Regionu Polski Południowej

Zakres odpowiedzialności

Obowiązki:
  • Edukacja w zakresie prezentacji produktów i sprzedaży
  • Przygotowanie i prowadzenie szkoleń dla przedstawicieli handlowych Spółki
  • Ocena postępów w nauce i raportowanie
Wymagania:
  • Umiejętność obsługi komputera (pakiet Office)
  • Preferowane wyższe wykształcenie
  • Doświadczenie w prowadzeniu prezentacji produktowych i wystąpień publicznych
  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej lub prowadzeniu szkoleń w tej dziedzinie – mile widziane
Oferujemy
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na umowę zlecenie
  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku