Niedziela, 25. lutego, mamy 21142 ofert pracy!

ING Bank Śląski S.A. / Serwis / Technika / Montaż / Polska / mazowieckie / Gdańsk
ING Bank Śląski S.A.
Podstawą działania ING Banku Śląskiego jest współpraca i otwartość na różnorodność. Rozwijamy się dzięki skutecznemu działaniu i wychodzeniu z inicjatywą. Jeśli chcesz wprowadzać z nami zmiany i usprawnienia, zapraszamy do aplikowania.
Doradca ds. Bankowości dla Przedsiębiorców
Numer referencyjny: MK/RDG/01
Polska / Gdańsk
Opis stanowiska
W naszym zespole będziesz odpowiedzialny/a za:

  • Budowanie silnej marki ING jako Banku dla przedsiębiorców
  • Dbałość o finanse firmowe i osobiste klienta
  • Kompleksową i profesjonalną obsługę  zgodnie z przyjętymi standardami
  • Budowanie długofalowych relacji z Klientami m.in. poprzez aktywne dopasowywanie oferty produktowej do aktualnych i przyszłych potrzeb Klienta
  • Promowanie wśród klientów najnowszych rozwiązań zdalnej obsługi
  • Realizowanie zespołowych zadań sprzedażowych

Zakres odpowiedzialności
Od kandydatów oczekujemy:

  • Minimum rocznego doświadczenia w aktywnej sprzedaży produktów lub usług bankowych
  • Znajomości produktów specjalistycznych dedykowanych dla przedsiębiorców, w tym produktów leasingowych lub/i produktów inwestycyjnych
  • Odpowiedzialności, konsekwencji w działaniu i otwartości na zmiany
  • Umiejętności szybkiego uczenia się i chęci rozwoju kompetencji niezbędnych na stanowisku
  • Pozytywnego nastawienia do ludzi i umiejętności pracy w zespole
  • Wykształcenia wyższego
  • Prawa jazdy kat. B
Oferujemy
Naszym pracownikom oferujemy:
Kontakt