Niedziela, 18. lutego, mamy 21125 ofert pracy!

POLPHARMA S.A. / HR / Kadry / Polska / lubelskie / Warszawa
POLPHARMA S.A.
Specjalista ds. Automatyki
Polska / Warszawa
Opis stanowiska
GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • zapewnienie pełnej sprawności maszyn produkcyjnych poprzez rozwiązywanie problemów technicznych, produkcyjnych oraz jakościowych,
  • organizacja planowanych przeglądów oraz konserwacji urządzeń produkcyjnych  w oparciu o system MAXIMO,
  • opracowywanie i aktualizacja dokumentacji technicznej,
  • współpraca na poziomie operacyjnym z firmami zewnętrznymi w zakresie zakupu usług oraz części zamiennych,
  • prowadzenie projektów w zakresie optymalizacji maszyn i urządzeń oraz oprzyrządowania,
  • opracowanie oraz opiniowanie dokumentacji technicznej i walidacyjnej,
  • planowanie oraz nadzór nad gospodarką magazynową.

Zakres odpowiedzialności
OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie minimum średnie techniczne lub wyższe techniczne (mechanika /automatyka),
  • min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku związanym z utrzymaniem ruchu, preferowana branża farmaceutyczna,
  • posiadanie uprawnień energetycznych w zakresie eksploatacji i dozoru (opcjonalnie),
  • znajomość zasad GMP,
  • znajomość systemu MAXIMO (opcjonalnie),
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • zdolności negocjacyjne i komunikacyjne,
  • umiejętność organizacji pracy i rozwiązywania problemów.
Oferujemy
OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie farmaceutycznej,
  • konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie,
  • możliwości rozwoju zawodowego (możliwość zdobycia uprawnień stosownych do profilu obowiązków)
  • bogaty pakiet świadczeń (m.in. prywatna opieka medyczna, karta MultiSport),
  • szeroki pakiet szkoleń dostosowanych do profilu obowiązków.