Czwartek, 22. lutego, mamy 20430 ofert pracy!

ZRE Gdańsk S.A. / Polska / mazowieckie / Gdańsk
ZRE Gdańsk S.A.

Firma z 80 letnim doświadczeniem
w zakresie modernizacji, remontów i produkcji urządzeń
energetycznych, zatrudniająca ponad 100 osób poszukuje
pracownika na stanowisko w Dziale Kontroli Jakości i Spawalnictwa:

Specjalista ds. Kontroli Jakości i Pomiarów / Inżynier Jakości
Numer referencyjny: praca NKJ
Polska / Gdańsk
Opis stanowiska
  • kontrola jakości i  pomiary produkowanych części maszyn oraz konstrukcji spawanych,
  • kontrola jakości wykonywanych prac na obiektach energetycznych,
  • kontrola zleconych prac u podwykonawców,
  • kontrola zgodności dostaw materiałów i wyrobów,
  • sporządzanie wymaganych zapisów jakości (protokółów z kontroli, kart pomiarowych),
  • analiza dokumentacji pod kątem wymagań jakościowych,
  • udział w tworzeniu wymagań technicznych/ planów jakości,
  • praca w ramach funkcjonujących w firmie procedur systemów jakości.

Zakres odpowiedzialności
  • wykształcenie: preferowane wyższe techniczne,
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku kontrolera jakości, metrologa, inżyniera/ inspektora spawalnictwa lub pokrewnym,
  • umiejętność obsługi konwencjonalnych narzędzi do pomiarów długości i kąta,
  • dobra znajomość rysunku technicznego maszynowego,
  • umiejętność interpretacji norm, dyrektyw, wymagań klienta,
  • mile widziana znajomość zagadnień z zakresu spawalnictwa (tytuł IWE, IWI, VT2 będzie dodatkowym atutem),
  • prawo jazdy kat. B,
  • obsługa komputera (MS Office),
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości,
  • inicjatywa, odpowiedzialność, dyspozycyjność,
  • dokładność prowadzonych czynności kontrolnych,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym.
Oferujemy
  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku energetycznym,
  • udział przy realizacji zleceń dla klientów zagranicznych,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • kartę MultiSport,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • wynagrodzenie adekwatne do stanowiska i doświadczenia.
Kontakt

Oferty (CV wraz z listem motywacyjnym)
prosimy  nadsyłać za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ
lub na adres  ZRE Gdańsk S.A.  80-719 Gdańsk  ul. Litewska 14 A.

     Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.