Wtorek, 20. lutego, mamy 20836 ofert pracy!

Netto Sp. z o.o. / Edukacja / Nauka / Szkolenia / Polska / podlaskie
Netto Sp. z o.o.

 Kim jesteśmy?

Wywodząca się z Danii sieć handlowa, przez ponad 22 lata swojej obecności na polskim rynku wypracowała pozycję jednego z największych sprzedawców detalicznych w naszym kraju. Firma ma ponad 360 sklepów w Polsce i trzy magazyny dystrybucyjne, zatrudnia ponad 5 tys. osób. Ten stan posiadania daje duńskiemu detaliście trzecią pozycję na polskim rynku dyskontów.

W związku z intensywnym rozwojem naszej sieci poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Rozwoju Sieci
Polska
Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Prowadzenie akwizycji nieruchomości pod nowe inwestycje,
  • Bieżącą analizę rynku nieruchomości,
  • Aktualizację posiadanych baz danych,
  • Przedstawianie propozycji lokalizacji nowych obiektów,
  • Ocenę szans realizacji projektów,
  • Prowadzenie negocjacji handlowych z właścicielami nieruchomości,
  • Pilotowanie procesu zawierania ostatecznych umów kupna/dzierżawy terenu.

Zakres odpowiedzialności

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Potwierdzone doświadczenie zawodowe w branży nieruchomości komercyjnych,
  • Znajomość prawa budowlanego, prawa o zagospodarowaniu przestrzennym i prawa administracyjnego w odniesieniu do procesów inwestycyjnych,
  • Znajomość zasad planowania przestrzennego,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów,
  • Samodzielność i dyspozycyjność
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Miejsce zamieszkania na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.
Oferujemy

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • Ciekawe zadania dla osób poszukujących wyzwań,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji w dynamicznie rozwijającej się firmie.
Kontakt

Osoby zainteresowane niniejszą ofertą prosimy o przesłanie