Wtorek, 20. lutego, mamy 20836 ofert pracy!

PKO Bank Polski / Serwis / Technika / Montaż / Polska / podlaskie / Ostróda
PKO Bank Polski
Oddział w Ostródzie
Doradca klienta indywidualnego
Numer referencyjny: GDD/114/02/2018
Polska / Ostróda
Opis stanowiska

Jeżeli łatwo nawiązujesz kontakty, lubisz wyzwania i jesteś przedsiębiorczy, a Twój kapitał to:

  • entuzjazm i chęć osiągania wyznaczonych celów
  • inicjatywa w budowaniu relacji i otwartość na potrzeby klienta
  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • znajomość branży bankowej, doświadczenie w pracy związanej ze sprzedażą i/lub obsługą klientów jako dodatkowy atut

to praca na tym stanowisku jest dla Ciebie

Inwestuj w swój rozwój poprzez:

  • budowanie i utrzymywanie relacji z klientami Banku
  • kompleksową obsługę klientów
  • aktywną sprzedaż produktów oraz usług bankowych i ubezpieczeniowych
  • realizację transakcji gotówkowych i bezgotówkowych

To wszystko zaprocentuje:

  • umową o pracę w największym Banku w Polsce, bo wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo zatrudnienia
  • stałym wynagrodzeniem oraz premią zależną od Twoich wyników, bo chcesz mieć wpływ na to, ile zarabiasz
  • elastycznym pakietem benefitów: od kultury, sportu i wypoczynku po fundusz emerytalny, bo lubisz mieć wybór
  • prywatną, ogólnopolską opieką zdrowotną, bo zdrowie jest najważniejsze
  • profesjonalnym systemem szkoleń, bo zależy nam na Twoim rozwoju

Dołącz do nas lub poleć nas swoim znajomym

Oferujemy
pko, bank, bp