Wtorek, 20. lutego, mamy 20838 ofert pracy!

Aviva Sp. z o.o. / Serwis / Technika / Montaż / Polska / lubelskie / Legionowo, Nowy Dwór Mazowiecki
Aviva Sp. z o.o.

Przedstawiciel Aviva
Polska / Legionowo, Nowy Dwór Mazowiecki
Opis stanowiska
Wystarczą:

  • otwartość na nowe wyzwania
  • motywacja do osiągania celów
  • chęć do pracy w sprzedaży

Zakres odpowiedzialności
aby:

  • otrzymać wiedzę
  • zdobyć doświadczenie
  • zarobić pieniądze
Oferujemy
Aplikuj, jeśli:

  • nie obawiasz się pracy na własny rachunek (działalność gospodarcza)
  • chcesz samodzielnie ustalać czas i miejsce pracy
  • chcesz decydować o swoich zarobkach
  • szukasz niestandardowej pracy

Jesteś zainteresowany? Czekamy na Ciebie!