Wtorek, 20. lutego, mamy 20836 ofert pracy!

SOLWIT Spółka Akcyjna / Edukacja / Nauka / Szkolenia / Polska / dolnośląskie
SOLWIT Spółka Akcyjna

Solwit to firma informatyczna, specjalizująca się w technologiach ICT, w szczególności w rozwoju i testowaniu oprogramowania aplikacyjnego, systemowego i wbudowanego. Tworzymy i testujemy rozwiązania informatyczne oraz świadczymy usługi programistyczne dla Klientów różnych branż.

Solwit to połączenie zalet niedużej, elastycznej i przyjaznej firmy z najlepszymi praktykami, stosowanymi w światowych korporacjach. Dotyczy to zarówno systemu zarządzania firmą, jak realizowanych zadań i projektów. Łączymy dojrzałość z kreatywnością, a wysoką kulturę technologiczną i analityczną, z nieszablonowym podejściem do tworzenia rozwiązań. Jest to możliwe dzięki unikatowemu doświadczeniu naszych menedżerów oraz współpracy Solwitu z klientami, reprezentującymi uznane światowe marki.

Więcej o nas: www.solwit.com

Menedżer ds. sprzedaży
Polska
Opis stanowiska

Lokalizacja: Gdańsk

Wymiar: pełny etat

WYMAGANIA

  • ‍Potwierdzone wynikami liczbowymi umiejętności sprzedaży oprogramowania i technologii w modelach usługowych – warunek konieczny
  • Posiadana siatka relacji w branżach zależnych od technologii informatycznych
  • Doskonałe zdolności sprzedażowe, negocjacyjne i komunikacyjne
  • Duże doświadczenie w pracy z dokumentami i procesami sprzedażowymi
  • Umiejętność zarządzania wieloma kanałami sprzedaży
  • Umiejętność współpracy z innymi obszarami organizacji
  • Gotowość do częstych podróży służbowych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2), znajomość innych języków mile widziana
  • Wykształcenie wyższe (preferowane studia techniczne lub związane z zarządzaniem)

Zakres odpowiedzialności

OBOWIĄZKI

  • Osobiste zaangażowanie w budowę i rozwój relacji handlowych oraz pozyskiwanie i utrzymywanie kontraktów (lejek sprzedażowy, RFI, RFP, RFQ, tworzenie i negocjacje umów, account management)
  • Skuteczne prowadzenie działań handlowych (osiąganie założonych celów - MBO/KPI) oraz odpowiedzialność za rentowność realizowanych kontraktów (analiza business case, metryki PnL)
  • Budowa nowych kanałów sprzedaży
  • Rozwój i doskonalenie metod i procesów sprzedażowych
  • Zarządzanie budżetem sprzedażowym
Oferujemy

OFERUJEMY:

  • Ubezpieczenie na życie
  • Owocowe poniedziałki
  • Szkolenia, certyfikaty, kursy
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne
  • Lekcje angielskiego
  • Darmowy parking
  • Dobry dojazd komunikacją miejską
  • Specjalne miejsca dla rowerów
  • Karta sportowa: multisport / ok system
  • Quarterlies, czyli wyjścia zespołowe
  • Najnowszy sprzęt
  • Coroczną imprezę integracyjną
  • Pakiet relokacyjny

Kontakt

Zapraszamy do uczestnictwa w procesie rekrutacyjnym.
Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą i uważasz, że spełniasz wymagania rekrutacyjne, wyślij swoje CV wraz z listem motywacyjnym za pomocą przycisku: