Niedziela, 18. lutego, mamy 21125 ofert pracy!

POLPHARMA S.A. / HR / Kadry / Polska / lubelskie / Warszawa
POLPHARMA S.A.
Specjalista ds. Elektroenergetyki
Polska / Warszawa
Opis stanowiska

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • zapewnienie  dostaw energii elektrycznej o wymaganych parametrach ilościowych, jakościowych i kosztowych,
  • zapewnienie właściwej obsługi i stanu technicznego urządzeń i sieci elektroenergetycznych,
  • wykonywanie bieżących rozliczeń energii oraz sprawozdawczość danych ilościowych,
  • analiza kosztów OPEX, CAPEX,
  • wdrażanie nowych rozwiązań techniczno-organizacyjnych związanych z  zarządzaniem usługami oraz dystrybucją energii elektrycznej,
  • weryfikacja i przegląd stanu technicznego urządzeń zainstalowanych w pomieszczeniach technicznych,
  • prowadzenie dokumentacji technicznej,
  • udział w pracach prewencyjnych oraz współpraca z firmami zewnętrznymi.

Zakres odpowiedzialności
OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek elektryczny lub energetyczny
  • min. 2 – letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • świadectwo kwalifikacyjne do zajmowania się dozorem i eksploatacją urządzeń i instalacji elektroenergetycznych do 20kV,
  • biegła znajomość oprogramowania Ms Office, znajomość zagadnień IT wykorzystywanych do sterowania maszyn i urządzeń infrastrukturalnych,
  • nastawienie biznesowe, myślenie strategiczne i twórcze rozwiązywanie problemów,
  • doświadczenie w projektach KIZEN będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność pracy zespołowej.
Oferujemy
OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie farmaceutycznej,
  • konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie,
  • możliwości rozwoju zawodowego (możliwość zdobycia uprawnień stosownych, do profilu obowiązków),
  • bogaty pakiet świadczeń (m.in. prywatna opieka medyczna, karta MultiSport),
  • szeroki pakiet szkoleń dostosowanych do profilu obowiązków.