Wtorek, 20. lutego, mamy 20836 ofert pracy!

CEMEX Polska Sp. z o.o. / Rozrywka / Sztuka / Media / Polska / lubuskie
CEMEX Polska Sp. z o.o.

CEMEX to globalny lider w branży materiałów budowlanych. Od ponad 100 lat dostarczamy wysokiej jakości produkty i usługi naszym klientom i społecznościom na całym świecie. CEMEX Polska należy do czołówki krajowych producentów cementu, betonu i kruszyw oraz do grona liderów zrównoważonego rozwoju. W naszych licznych zakładach produkcyjnych oraz w biurze korporacyjnym
w Warszawie zatrudniamy blisko 1200 osób.

Operator Urządzeń Produkcyjnych
Polska
Opis stanowiska

Aktualnie poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku:

Zakres odpowiedzialności

Zakład Produkcyjny – Bierawa, woj. opolskie

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Posiadanie uprawnień do obsługi ładowarek lub/i koparek lub/i spycharek
  • Mile widziane posiadanie uprawnień spawalniczych lub/i elektrycznych
  • Posiadanie kwalifikacji osoby dozoru górniczego lub innej specjalności będzie dodatkowym atutem
  • Gotowości do pracy zmianowej
  • Zaangażowania w wykonywana pracę
Oferujemy
Co możesz zyskać pracując w CEMEX?

  • Pracę w dużej i stabilnej firmie o globalnym zasięgu
  • Możliwość rozwoju, nauki i zdobywania doświadczenia w różnych obszarach biznesu
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, szeroki pakiet świadczeń dodatkowych oraz rozbudowane usługi dla pracowników

W  naszych rekrutacjach stosujemy zasady równości i poszanowania różnorodności.
Zatrudniamy kandydatów najlepiej spełniających wymagania na danym stanowisku, bez względu
na stopień sprawności, wiek, płeć, pochodzenie lub inne cechy podmiotowe.

Jeżeli czujesz, że ta oferta jest dla Ciebie, kliknij

Informujemy, że wszystkie nadesłane aplikacje zostaną poddane wnikliwej analizie, jednak odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.