Poniedziałek, 19. lutego, mamy 20309 ofert pracy!

Pałac Saturna Leszek Pustułka / Marketing / PR / Reklama / Polska / opolskie / Czeladź
Pałac Saturna Leszek Pustułka

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Pałac Saturna w Czeladzi poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Recepcjonista / Recepcjonista
Polska / Czeladź
Opis stanowiska

  • dbanie o dobry wizerunek Term Rzymskich i Pałacu Saturna

  • obsługa klienta

  • praca w systemie zmianowym, również w weekendy

Zakres odpowiedzialności

Oczekujemy:

  • dyspozycyjności
  • uśmiechu oraz pozytywnego nastawienia do życia i ludzi
  • chęci do zdobywania nowej wiedzy i doświadczenia
  • pracowitości
  • utrzymania ustalonych standardów obsługi gości
  • doświadczenie nie jest wymagane (wszystkiego Cię nauczymy)

Jeśli spełniasz powyższe – Twój wiek nie ma znaczenia! Pamiętaj: Nie szukamy pracowników na chwilę - szukamy ludzi na lata! Nie oczekujemy wielu lat doświadczenia - oczekujemy chęci i gotowości do pracy! Nie stawiamy na szablonowość - stawiamy na kreatywność, oryginalność i innowacyjne pomysły! Gwarantujemy rozwój, dostęp do szkoleń i możliwość tworzenia wyjątkowego miejsca!

Oferujemy
  • umowę o pracę
  • pracę w miłej atmosferze z pozytywnymi ludźmi
  • rozwój osobisty i zawodowy
  • pracę również w weekendy
  • motywacyjny system premiowy

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w naszym obiekcie prosimy o przesyłanie CV.