Niedziela, 25. lutego, mamy 21128 ofert pracy!

PERSONA-DIREKTSERVICE Sp. z o.o. / Rozrywka / Sztuka / Media / Polska / mazowieckie
PERSONA-DIREKTSERVICE Sp. z o.o.

Agencja pracy, Persona-Direktservice Sp. z o.o. (nr 10965), zajmująca się zatrudnianiem osób do pracy za granicą, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji
Polska
Opis stanowiska

Miejsce pracy: Czechy / Bor u Tachova, Liberec, Mlada Boleslav, Kvasiny, Opawa, Trutnov, Międzyrzecze Wołoskie, inne

Zakres odpowiedzialności
Obowiązki:

  • obsługa linii produkcyjnej,
  • montaż elementów foteli samochodowych, amortyzatorów, układów spalinowych, klimatyzacji (w zależności od lokalizacji)

Wymagania:

  • bardzo dobry stan zdrowia,
  • zdolności manualne do pracy na prostym montażu,
  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym,
  • możliwości rozpoczęcia pracy od zaraz,
  • nie wymagamy doświadczenia ani znajomości języka czeskiego!

Oferujemy:

  • zatrudnienie na czeskiej umowie o pracę (zawierana na 1 rok z możliwością przedłużenia),
  • wynagrodzenie w przedziale 2800 - 3900 zł netto/m-c (w zależności od lokalizacji)
  • dodatki za pracę w godzinach popołudniowych, nocnych, weekendy, nadgodziny etc.
  • darmowe lub dofinansowane zakwaterowanie w hotelach pracowniczych,
  • zniżki na posiłki,
  • opiekę koordynatora,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
  • PRACA DLA MĘŻCZYZN I KOBIET
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy info@persona-direktservice.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod nr tel.: 792-488-288 lub 533-105-666 (biuro czynne od pn. do pt. w godz. 8:00-17:00)