Środa, 21. lutego, mamy 20483 ofert pracy!

Nowel / Rozrywka / Sztuka / Media / Polska / lubelskie / Legionowo
Nowel

NOWEL Sp. z o.o. jest rodzinną firmą. Przekazywana przez pokolenia pasja w tworzeniu pieczywa w połączeniu  z fachową wiedzą pozwala na zastosowanie nowoczesnych i sprawdzonych technologii w naszych 2-ch zakładach produkcyjnych. Wsparciem dla rozwoju firmy jest ponad 300 osobowy zespół współpracowników, dzięki którym po oferowane przez nas pieczywo każdego dnia chętnie sięgają konsumenci w Polsce i zagranicą.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator/-ka Urządzenia
Polska / Legionowo
Opis stanowiska

Osobom zatrudnionym na tym stanowisku oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość pracy w nowoczesnym parku maszynowym
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • stałe i terminowe wynagrodzenie godzinowe + premia
  • zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego
  • darmowy transport pracowniczy z Płońska, Nasielska, Pułtuska

Do zadań na tym stanowisku należy:

  • obsługa maszyn i urządzeń wchodzących w skład nowoczesnej linii produkcyjnej do produkcji pieczywa (dozowanie, odważanie surowców zgodnie recepturą)
  • operowanie elektronicznymi panelami dotykowymi oraz innym sprzętem komputerowym
  • realizacja zleceń produkcyjnych
  • regulowanie urządzeń
  • monitorowanie stanu urządzeń i zgłaszanie usterek
  • dbanie o bezpieczeństwo i porządek w obrębie linii produkcyjnej
  • wypełnianie dokumentacji stanowiskowej

Zakres odpowiedzialności
Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe
  • doświadczenie w pracy przy obsłudze linii produkcyjnych
  • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne
  • sprawność fizyczna
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku

Zastrzegamy możliwość odpowiedzi na wybrane kandydatury i dziękujemy za zainteresowanie.