Poniedziałek, 19. lutego, mamy 20309 ofert pracy!

AB Bechcicki Sp. z o.o. / Serwis / Technika / Montaż / Polska / kaliningradzki / Wrocław
AB Bechcicki Sp. z o.o.

21 oddziałów

420 pracowników

AB Bechcicki Sp. z o.o. - ogólnopolski, nowoczesny lider w hurtowej sprzedaży farb, lakierów i materiałów budowlanych, funkcjonujący skutecznie na rynku od 1998 roku,
poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku o charakterze stacjonarnym
do naszego biura we Wrocławiu:

Specjalista ds. Kredytów i Windykacji
Polska / Wrocław
Opis stanowiska

Zadania na stanowisku:

  • prowadzenie monitoringu płatności obsługiwanych klientów
  • prowadzenie windykacji polubownej
  • zapewnienie właściwej współpracy z oddziałami handlowymi Spółki w zakresie nadawania kredytów kupieckich i monitoringu należności nadawanie kredytów kupieckich
  • współpraca z firmą windykacyjną oraz wywiadowniami gospodarczymi
  • obsługa polisy ubezpieczeniowej
  • archiwizacja i nadzór nad obiegiem dokumentów

Zakres odpowiedzialności

Wymagamy:

  • umiejętności negocjacyjne i analityczne
  • umiejętność pracy pod presją czasu i wyniku
  • umiejętność sprawnej organizacji pracy
  • dobra znajomość środowiska MS Office (w szczególności Word / Excel)
  • doświadczenie w windykacji telefonicznej
  • znajomość podstawowych zagadnień z zakresu, prawa cywilnego i gospodarczego będzie dodatkowym atutem
Oferujemy

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego
  • przyjazną atmosferę pracy
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ"

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.