Czwartek, 22. lutego, mamy 20430 ofert pracy!

INTERSPORT Polska S.A. / Rozrywka / Sztuka / Media / Polska / opolskie / Częstochowa
INTERSPORT Polska S.A.

obecnie do naszego zespołu poszukujemy

Serwisant sprzętu sportowego
Polska / Częstochowa
Opis stanowiska

Nasza oferta:

  • umowa o pracę w dowolnym wymiarze etatu
  • stabilność zatrudnienia
  • profesjonalne szkolenia
  • dynamiczne i przyjazne środowisko pracy
  • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (karta sportowa, pakiet medyczny, ubezpieczenie NW, zakupy oferowanych w naszej sieci produktów na preferencyjnych warunkach, lekcje internetowe języka angielskiego i niemieckiego)

Zakres odpowiedzialności
Twoje zadania:

  • przygotowanie sprzętu sportowego do sprzedaży (rowery, narty)
  • serwis sprzętu sportowego (rowery, narty, łyżworolki, łyżwy, rakiety tenisowe)
  • aktywna sprzedaż poprzez doradztwo klientom i pomoc w doborze oferowanych przez nas produktów
  • czynne uczestnictwo w tworzeniu przyjaznej atmosfery i efektywnego zespołu

Nasze oczekiwania:

  • zdolności manualne
  • doświadczenie w pracy w serwisie technicznym mile widziane
  • otwartość  i zorientowanie na klienta
  • umiejętność współpracy w zespole
  • pasjonowanie się sportem będzie atutem

Jesteśmy otwarci na współpracę z osobami posiadającymi orzeczenie o niepełnosprawności.

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy składać już teraz poprzez elektroniczny system rekrutacji. Bardzo dziękujemy za przesłane aplikacje, jednakże informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane.