Wtorek, 20. lutego, mamy 20839 ofert pracy!

Nowa Itaka Sp. z o.o. / Kosmetyka / Wizaż / Polska / lubelskie / Warszawa
Nowa Itaka Sp. z o.o.

Biuro Podróży ITAKA

Bądź na tak! Podejmij życiowe wyzwanie i dołącz do wielkiej rodziny ITAKI, lidera polskiej turystyki. Jesteśmy na rynku od 28 lat, gwarantujemy stabilną pracę w polskiej firmie o międzynarodowej renomie. Poznaj z nami podróże od podszewki i przekonaj się, że I…ITAKI świat jest piękny. Czekamy na Ciebie.

Specjalista w Dziale Awiacji
Polska / Warszawa
Opis stanowiska
Opis stanowiska:

Kompleksowa obsługa grupowych rezerwacji lotniczych w liniach rejsowych:

  • wyszukiwanie najdogodniejszych połączeń
  • negocjowanie cen przelotów z liniami lotniczymi
  • zakładanie rezerwacji w systemach, kontrola rezerwacji i wystawianie biletów lotniczych
  • finansowe rozliczanie rezerwacji

Zakres odpowiedzialności

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość systemu rezerwacyjnego Amadeus (warunek konieczny)
  • minimum roczne doświadczenie na stanowisku kasjera lotniczego lub podobnym
  • znajomość branży turystycznej i lotniczej
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • wykształcenie wyższe, mile widziany kierunek związany z turystyką.
  • skrupulatność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w największym polskim biurze podróży
  • przyjazną atmosferę w zespole
  • umowę o pracę
  • atrakcyjny system premiowania
  • firmowe wyjazdy zagraniczne
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • pakiet socjalny: dofinansowanie wakacji oraz prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach, Kartę Multisport w atrakcyjnej cenie

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe warunki prosimy o przesłanie swoich aplikacji w terminie do 26.02.2018 poprzez formularz aplikacyjny

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Administratorem danych jest Nowa Itaka Spółka z o.o. z siedzibą w Opole 45-072, Reymonta 39. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.