Wtorek, 20. lutego, mamy 20838 ofert pracy!

POLPHARMA S.A. / Polska / mazowieckie / Starogard Gdański
POLPHARMA S.A.
Kierownik Projektu
Polska / Starogard Gdański
Opis stanowiska
Dział Pozyskiwania Licencji

Miejsce pracy: Starogard Gdański

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna m.in. za:

  • Prowadzenie projektów licencyjnych (pozyskiwanie licencji, rejestrów, dossier rejestracyjnych dla nowych produktów)
  • Współpracę z producentami produktów form leków oraz innymi partnerami biznesowymi w Polsce oraz za granicą w tym negocjowanie umów licencyjnych
  • Opracowywanie harmonogramów projektów
  • Koordynowanie współpracy z innymi komórkami organizacyjnymi wewnątrz firmy w ramach prowadzonych projektów
  • Zarządzanie zespołem projektowym, budżetem oraz raportowanie postępu projektów

Zakres odpowiedzialności
Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe preferowane chemiczne, biotechnologiczne, farmaceutyczne lub pokrewne. Znajomość zagadnień ekonomicznych oraz marketingowych będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość metodologii prowadzenia projektów (skończony kurs specjalistyczny lub udokumentowane przeprowadzenie całościowego procesu projektowego)
  • Znajomość zagadnień prawnych związanych z przemysłem farmaceutycznym
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Bardzo dobra obsługa komputera- znajomość oprogramowania MS Project i Excel
  • Komunikatywność, samodzielność oraz zdolności analityczne
Oferujemy
Osobie zatrudnionej oferujemy:

  • Pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie farmaceutycznej działającej na rynkach międzynarodowych
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • Szeroki pakiet dodatkowych benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do posiłków i zajęć sportowych, ubezpieczenie grupowe)
  • Ciekawe wyzwania, możliwości wszechstronnego rozwoju zawodowego
  • Przyjazną i twórczą atmosferę pracy