Czwartek, 22. lutego, mamy 20430 ofert pracy!

Tesco Polska Sp. z o.o. / Edukacja / Nauka / Szkolenia / Polska / podlaskie / Dobre Miasto
Tesco Polska Sp. z o.o.
Lider zmiany
Numer referencyjny: 34034/ZKS/17
Polska / Dobre Miasto
Opis stanowiska
Prowadzenie zmiany w sklepie dostarczając naszym klientom wysokie standardy obsługi. Zapewnienie odpowiedniej obsługi na kasach, rozdzielanie zadań w sklepie i magazynie. Zapewnienie dostępności i prawidłowej ekspozycji towaru na terenie sklepu.

Zakres odpowiedzialności
  • Podstawowa znajomość komputera
  • Umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętność korzystania z pakietu MS Office
  • Zorientowanie na klienta
  • Doświadczenie w kierowaniu zmianą
  • Znajomość zasad Bezpieczeństwa i Higieny Pracy
  • Znajomość zasad prawidłowej ekspozycji produktów
  • Znajomość zasad zgodności cenowej
  • Umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach

Oferujemy
• Dynamiczną i interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• Szeroki pakiet szkoleń na stanowisku pracy

• Duże możliwości rozwoju zawodowego (80% kadry kierowniczej w naszych sklepach pochodzi z awansów wewnętrznych)

• Możliwość wzięcia udziału w programach rozwojowych na inne stanowiska pracy

• Elastyczne godziny pracy (możliwość pracy w weekendy)

• Zniżkę 10% na każdorazowe zakupy w Tesco dla pracowników z 6-miesięcznym stażem pracy

  w ramach Programu Klientowskiego Clubcard oraz 20% zniżki na posiłki w sieci Bistro

• Dodatkowe świadczenia (bony świąteczne do wysokości 700 zł, bony okolicznościowe na rozpoczęcie

  roku szkolnego, wyprawka na okoliczność urodzenia dziecka, upominki jubileuszowe za staż pracy)

• Pracę dla osób pełnoletnich w każdym wieku

• Osoby niepełnosprawne są mile widzianymi kandydatami