Niedziela, 18. lutego, mamy 20717 ofert pracy!

X-KOM Sp. z o.o. / Bankowość / Finanse / Polska / opolskie / Częstochowa
X-KOM Sp. z o.o.

Empatia i technologia to nasze korzenie. Na przestrzeni lat pozwalały nam lepiej rozumieć potrzeby Klientów i skutecznie na nie odpowiadać.
Dzisiaj te wartości krzyżują się wśród ponad 1100 pracowników naszej firmy. Jesteśmy ekspertami na wielu płaszczyznach. Na wielu stawiamy pierwsze kroki. Myśląc o rozwoju myślimy o naszych Klientach. O ich potrzebach, pragnieniach i obawach związanych z zakupami. Aby w pełni ich zrozumieć musimy rozwijać zarówno naszą empatię jak i technologie. Dzięki temu jesteśmy specjalistami na rynku e-commerce.
Największa siłą x-kom są nasi ludzie. Profesjonalni, zaangażowani, otwarci na potrzeby Klientów. Jesteśmy skupieni w 26 działach tworząc jeden z największych sklepów komputerowych w Polsce. Każde nowe ogłoszenie o pracę traktujemy jako inwestycję. Jako wkładu oczekujemy Twojego zaangażowania i motywacji.

Aktualnie, w związku z bardzo szybkim rozwojem naszej firmy, poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista ds. BHP
Polska / Częstochowa
Opis stanowiska

Do najważniejszych obowiązków osoby zatrudnionej na oferowanym stanowisku będzie należało:

  • Opracowywanie i sporządzanie dokumentacji z zakresu BHP zgodnie z obowiązującymi przepisami i przyjętymi standardami
  • Prowadzenie szkoleń wstępnych i okresowych dla pracowników firmy z zakresu BHP
  • Prowadzenie ewidencji oraz wszelkiej sprawozdawczości wymaganej przepisami prawa w zakresie BHP
  • Przeprowadzanie audytów i przeglądów warunków pracy w zakresie BHP
  • Koordynowanie i inicjowanie działań mających na celu poprawę warunków BHP
  • Udział w opracowywaniu i aktualizacji oceny ryzyka zawodowego
  • Prowadzenie postępowań powypadkowych i sporządzanie dokumentacji powypadkowej,
  • Aktywne uczestnictwo w projektach mających na celu budowanie kultury bezpieczeństwa wśród pracowników

Zakres odpowiedzialności
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe BHP
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku specjalisty ds. BHP, mile widziane w zakładzie produkcyjnym
  • Praktyczna znajomość przepisów z obszaru bezpieczeństwa pracy, mile widziane posiadanie uprawnień do pełnienia funkcji inspektora ochrony ppoż. wynikających z ustawy o ochronie ppoż.
  • Bardzo dobra organizacja czasu i umiejętność zorganizowania własnego stanowiska pracy
  • Wysokie zdolności interpersonalne
  • Umiejętność rozwiązywania problemów, działania pod presją czasu
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o wysokich standardach
  • Pracę w rozwijającym się środowisku biznesowym, dającym okazję do praktycznego wykorzystywania umiejętności
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych klikając w przycisk aplikowania.