Niedziela, 25. lutego, mamy 21127 ofert pracy!

Work Express Sp. z o.o. / Rozrywka / Sztuka / Media / Polska / Auxerre
Work Express Sp. z o.o.

Naszymi Klientami są firmy specjalizujące się w produkcji między innymi naczep samochodowych, drzwi, okien, ogrodzeń, kontenerów.

Spawacz 135/136
Numer referencyjny: Sp/Fr/02.2018
Polska / Auxerre
Opis stanowiska
  • Praca na linii produkcyjnej przy spawaniu odpowiednich elementów
  • Spawanie metodą 135, 136
  • Transport elementów na terenie zakładu

  • Udokumentowane doświadczenie w pracy jako spawacz minimum 2 lata
  • Aktualny certyfikat spawalniczy
  • Dokładność - kontrola wizualna spawów
  • Samodzielność na podanym stanowisku pracy
  • Dyspozycyjność
  • Możliwość wykorzystania własnego auta na wyjazd będzie dodatkowym atutem
Oferujemy
  • Polską umowę o pracę
  • Wynagrodzenie na poziomie od 1650 euro netto / miesiąc
  • Składki odprowadzane od co najmniej średniej krajowej
  • Prawo do płatnego urlopu lub uzyskania ekwiwalentu za niewykorzystany urlop na koniec kontraktu (ok 150 euro za każdy miesiąc)
  • Zakwaterowanie
  • Wsparcie polskiego koordynatora na miejscu
Kontakt

Praca: Spawacz
Wynagrodzenie: od 1650 euro netto / miesiąc