Niedziela, 18. lutego, mamy 21125 ofert pracy!

Rozrywka / Sztuka / Media / Polska / lubelskie / Bronisze
Klient portalu Praca.eu
Technik Warsztatowy
Polska / Bronisze
Opis stanowiska
Opis stanowiska:
  • Samodzielna praca w SAP w zakresie transakcji warsztatowych;
  • Asysta przy badaniu UDT;
  • Kontakty z Klientem oraz prowadzenie prezentacji sprzętu;
  • Doradzanie oraz pomaganie innym współpracownikom przy problemach technicznych;
  • Samodzielna naprawa i konserwacja wózków widłowych oraz osprzętu w warsztacie firmy;

Zakres odpowiedzialności
Oczekujemy:
  • Znajomości budowy i zasad działania silników elektrycznych, prądu stałego i zmiennego oraz układów sterujących;
  • Solidności, dyspozycyjności i operatywności;
  • Prawa jazdy kat. B;
  • Uprawnienia SEP, UDT, GAZ oraz znajomość języka angielskiego będą dodatkowym atutem.
  • Znajomość silników spalinowych - mile widziana;
  • Wykształcenia elektrotechnicznego;
Oferujemy
Oferujemy:
  • Pracę w zgranym zespole;
  • Szkolenia wdrażające, wsparcie merytoryczne;