Niedziela, 18. lutego, mamy 21125 ofert pracy!

Tesco Polska Sp. z o.o. / Rozrywka / Sztuka / Media / Polska / lubelskie / Warszawa
Tesco Polska Sp. z o.o.
Specjalista ds. technicznych
Numer referencyjny: 31056//502
Polska / Warszawa
Opis stanowiska
Utrzymanie wymaganego stanu technicznego maszyn, urządzeń, instalacji elektro-energetycznych i wyposażenia sklepu w celu zapewnienie bezpieczeństwa klientom i pracownikom sklepu.
• Wykształcenie średnie lub zawodowe elektryczne, elektryczno-mechaniczne lub pokrewne
• Uprawnienia eksploatacyjne E minimum 1 kV
• Znajomość urządzeń i instalacji elektryczno-energetycznych, chłodniczych i gazowych oraz systemów wentylacji, ogrzewania i klimatyzacji
• Komunikatywność i zorientowanie na wysoki poziom obsługi klienta
• Umiejętność pracy w zespole
• Umiejętność planowania i organizacji pracy oraz skuteczność działania
• Odpowiedzialność, samodzielność, i zaangażowanie w pracę
• Mile widziane osoby z doświadczeniem na podobnym stanowisku pracy
Oferujemy
• Dynamiczną i interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• Szeroki pakiet szkoleń na stanowisku pracy

• Duże możliwości rozwoju zawodowego (80% kadry kierowniczej w naszych sklepach pochodzi z awansów wewnętrznych)

• Możliwość wzięcia udziału w programach rozwojowych na inne stanowiska pracy

• Elastyczne godziny pracy (możliwość pracy w weekendy)

• Zniżkę 10% na każdorazowe zakupy w Tesco dla pracowników z 6-miesięcznym stażem pracy
  w ramach Programu Klientowskiego Clubcard oraz 20% zniżki na posiłki w sieci Bistro

• Dodatkowe świadczenia (bony świąteczne do wysokości 700 zł, bony okolicznościowe na rozpoczęcie
  roku szkolnego, wyprawka na okoliczność urodzenia dziecka, upominki jubileuszowe za staż pracy)

• Pracę dla osób pełnoletnich w każdym wieku

• Osoby niepełnosprawne są mile widzianymi kandydatami