Niedziela, 25. lutego, mamy 21108 ofert pracy!

Abriga / Opieka / Polska / lubelskie / Radom
Abriga

Abriga to międzynarodowa firma z branży kosmetycznej i farmaceutycznej. Działamy w służbie piękna i tworzymy je z pasją. W każdym aspekcie naszej pracy jakość stoi na pierwszym miejscu. Sprawiamy, że nasi klienci, kontrahenci i współpracownicy czują się wyjątkowo, ponieważ w Abriga ludzie są najważniejsi. Tworzymy produkty nie tylko skuteczne i najwyższej jakości, ale także unikatowe, niebanalne i wyjątkowe. Nie ma dla nas gór nie do zdobycia. Wierzymy, że wszystko jest kwestią pomysłu, czasu i chęci.

Chcesz tworzyć rzeczy piękne, unikalne i wyjątkowe? U nas każdego dnia będziesz realizować swoje zawodowe marzenia.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy Kandydatki / Kandydata na stanowisko:

Graphic Designer
Polska / Radom
Opis stanowiska

  • Realizacja projektów graficznych zgodnych z identyfikacją wizualną marek Abriga
  • Przygotowywanie animacji na potrzeby kampanii on-line i off-line
  • Przygotowywanie relacji zdjęciowych z eventów marketingowych realizowanych dla wszystkich marek Abriga

Zakres odpowiedzialności

Wymagania

  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość programów graficznych: Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe InDesign, Adobe Premiere, Adobe After Effects
  • Doświadczenie w zakresie fotografii i kreacji graficznych
  • Ciekawe portfolio
  • Dbałość o szczegóły i twórcze podejście do pracy
  • Samodzielność i odpowiedzialność za realizowane projekty
  • Umiejętność pracy w zespole i realizacji wspólnych celów
  • Gotowość do delegacji służbowych
  • Dokładność, terminowość i zaangażowanie w wykonywane zadania
Oferujemy

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole
  • Możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji
  • Pracę w stylu fit: świeże owoce i kartę FitProfit

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać za pomocą przycisku