Niedziela, 18. lutego, mamy 21125 ofert pracy!

ING Bank Śląski S.A. / Praktyki / Staż / Polska / lubelskie / Warszawa
ING Bank Śląski S.A.
Podstawą działania ING Banku Śląskiego jest współpraca i otwartość na różnorodność. Rozwijamy się dzięki skutecznemu działaniu i wychodzeniu z inicjatywą. Jeśli chcesz wprowadzać z nami zmiany i usprawnienia, zapraszamy do aplikowania.
Programista w obszarze Customer Intelligence
Numer referencyjny: KB/02/2018
Polska / Warszawa
Opis stanowiska
W naszym zespole będziesz odpowiedzialny/a za:

  • Projektowanie rozwiązań dla tworzenia kampanii marketingowych (Campaign Management, Real-Time Decision Manager).
  • Pracę w samoorganizującym się zespole z wykorzystaniem metodologii Agile (Scrum).
  • Projektowanie wykorzystania aplikacji (procesy biznesowe, model danych, integracja) spełniającej wymagania biznesowe pod kątem zapewnienia wymaganej dostępności, wydajności przetwarzania oraz bezpieczeństwa danych.
  • Definiowanie standardów oraz najlepszych praktyk w zakresie rozwoju i utrzymania rozwiązania.
  • Dostosowywanie całości rozwiązania do procesów IT (m.in. continuous integration, continuous delivery).
  • Wsparcie i nadzorowanie wdrożeń.

Zakres odpowiedzialności
Od kandydatów oczekujemy:

  • Znajomości procesów z obszaru Customer Intelligence oraz technologii Hadoop, HDFS, Hive i Pig.
  • Umiejętności projektowania i zaawansowanego posługiwania się bazami danych (Oracle, PL/SQL).
  • Doświadczenia w projektowaniu i implementowaniu systemów informatycznych w obszarze Customer Intelligence – poszukiwany profil techniczny.
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie co najmniej średnio-zaawansowanym.
  • Gotowości do podróży służbowych, również zagranicznych.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Praktyczna znajomość produktów SAS z obszaru Customer Intelligence (Campaign Management, Real-Time Decision Manager).
  • Doświadczenie w budowie architektury przetwarzania strumieniowego (Kafka, Flink).
  • Znajomość takich technologii jak: Java, Python, JBoss, Websphere Application Server, GIT, JENKINS.
Oferujemy
Naszym pracownikom oferujemy:
Kontakt