Niedziela, 18. lutego, mamy 21125 ofert pracy!

ATERIMA / Budownictwo / Polska / kujawsko-pomorskie / Kraków
ATERIMA
Asystent/ka ds. obsługi klienta (j.niemiecki B1)
Polska / Kraków
Opis stanowiska
  • zapewnienie wsparcia organizacyjnego osobom wyjeżdżającym do Niemiec - zakup biletów, przekazywanie informacji
  • utrzymywanie kontaktu z osobami pracującymi w Niemczech
  • prowadzenie prostej korespondencji mailowej (również w j. niemieckim)
  • aktualizowanie bazy danych klientów i ofert pracy
  • kompletowanie i wysyłanie dokumentów
  • administracyjne wsparcie zespołu

  • znasz język niemiecki na poziomie B1i chcesz go dalej rozwijać
  • masz pierwsze doświadczenie w pracy administracyjnej lub z klientem
  • posiadasz dobrze rozwinięte umiejętności społeczne, emanujesz empatią
  • lubisz pracować w teamie, ale potrafisz też samodzielnie
  • jesteś komunikatywny/a i zarażasz pozytywną energią
  • dokładność i skrupulatność to Twoje drugie imię
  • cenisz sobie niekorporacyjne podejście
Oferujemy
  • ciekawą, dynamiczną pracę w przyjaznej atmosferze
  • możliwość rozwoju pod okiem specjalistów
  • kompleksowe szkolenia wdrażające do roli
  • komfortowe biuro i dogodna lokalizacja (blisko C.H. Bonarka)
  • lekcje niemieckiego w biurze
  • fair i indywidualne podejście do pracownika i jego rozwoju
Kontakt