Niedziela, 18. lutego, mamy 21125 ofert pracy!

INTITEK Polska Sp. z o.o. / HR / Kadry / Polska / pomorskie / Poznań
INTITEK Polska Sp. z o.o.

Najbardziej szalone projekty realizuje się poszerzając granice innowacji i postępu!

Zatrudniamy blisko 700 specjalistów we Francji, Polsce, Hiszpanii, Kanadzie, USA i Chinach. Grupa Intitek doradza i towarzyszy swoim Klientom w transformacji cyfrowej.

Intitek Polska ze swoimi oddziałami w Poznaniu, Gdańsku i Warszawie jest jednym z głównych graczy rynku outsourcingowego w Polsce. Działamy w obszarze specjalistycznych usług z zakresu IT oraz inżynierii.

Programista Elektroniki Pojazdowej
Polska / Poznań
Opis stanowiska
TWOJE OBOWIĄZKI

  • Programowanie sterowników i logiki układu w pojazdach
  • Zarządzanie dokumentacją techniczną
  • Konsultacje z działem konstrukcji elektrycznej
  • Tworzenie i adaptacja modułów systemu
  • Optymalizacja software’u

Zakres odpowiedzialności
WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe techniczne (automatyka, elektryka, elektronika, elektrotechnika)
  • Komunikatywna znajomość angielskiego lub/i niemieckiego
  • Znajomość środowiska LogiCAD, MatLab/ Simulink lub/i podobnych
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z multiplexerami i elektroniką pojazdową
Oferujemy
OFERUJEMY

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego w nowoczesnej firmie
  • Profesjonalne szkolenia
  • Udział w międzynarodowych projektach
  • Przyjazne środowisko pracy i miłą atmosferę
  • Elastyczny czas pracy

Dołącz do Happy Digital World wysyłając nam swoją kandydaturę!