Niedziela, 25. lutego, mamy 21108 ofert pracy!

Intercon Sp. z o.o. / Ubezpieczenia / Polska
Intercon Sp. z o.o.

Jesteśmy agencją pracy zatrudniającą specjalistów w branży budowlanej (w szczególności w zakresie HAVC) do pracy przy projektach w sektorze publicznym i prywatnym w Niemczech.

Aktualnie pracujemy nad projektem dla Poczty Niemieckiej związanym z modernizacją systemu grzewczego w budynkach hal pakietowych rozłożonych na terenie całych Niemiec.

W związku z tym poszukujemy od zaraz sumiennych i zaangażowanych pracowników do pracy na stanowisko:

Monter instalacji
Polska
Opis stanowiska
  • montaż instalacji sanitarnych, grzewczych, klimatyzacyjnych w budynkach biurowych i przemysłowych
  • demontaż starych instalacji sanitarnych, grzewczych, klimatyzacyjnych
  • przemieszczanie rurociągów, przygotowywanie ścian oraz podłóg do wyłożenia rurociągów
  • spawanie, lutowanie, umocowywanie, instalowanie rurociągów, zaworów regulujących, ciśnieniomierzy, itd.
  • podłączanie urządzeń grzewczych, sanitarnych
  • renowacja ciągów wentylacyjnych
  • uruchomienie instalacji oraz kontrola poprawności działania
  • praca z rysunkiem technicznym
  • usuwanie bieżących usterek
  • terminowa realizacja poszczególnych etapów budowy

Zakres odpowiedzialności
  • wykształcenie kierunkowe budowlane, spawacz, hydraulik
  • minimum 2 lata doświadczenia w zawodzie
  • mile widziane uprawnienia spawacza
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • umiejętność pracy w zespole
  • doświadczenie w pracy na terenie Niemiec będzie dodatkowym atutem
  • znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego mile widziana
  • dyspozycyjność (praca w delegacji)
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy
  • atrakcyjny pakiet wynagrodzeń
  • diety
  • umowę kontraktową z możliwością przejścia na stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę po okresie próbnym
  • niezbędne narzędzia pracy
  • zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę
  • pracę przy ciekawych projektach i możliwość dalszego doskonalenia zawodowego

Zainteresowanych pracą w naszym międzynarodowym zespole prosimy o przesłanie CV na adres jobs@intercon.eu.com z podaniem klauzuli o ochronie danych osobowych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się  telefonicznie tylko z wybranymi kandydatami. Informacji udzielamy również w języku polskim.