Niedziela, 18. lutego, mamy 21125 ofert pracy!

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A / Ubezpieczenia / Polska / lubelskie / Warszawa
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. są  zarządcą narodowej sieci kolejowej. Udostępniamy drogi kolejowe przewoźnikom pasażerskim i towarowym, budujemy, modernizujemy i utrzymujemy tory oraz całą infrastrukturę kolejową  z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie ruchu kolejowego. Tworzymy rozkłady jazdy i prowadzimy ruch pociągów.

Poszukujemy osób na stanowisko:

Stanowisko* ds. kontroli zamówień publicznych
Pracownik ds. kontroli zamówień publicznych
Numer referencyjny: WZ/IKA/32/11/17
Polska / Warszawa
Opis stanowiska

Miejsce wykonywania czynności służbowych: na terenie całej Polski.

Praca o charakterze delegacyjnym.

Zakres zadań na stanowisku:

  • prowadzenie kontroli instytucjonalnej w celu potwierdzenia zgodności stanu faktycznego z obowiązującymi przepisami prawa wewnętrznego i zewnętrznego, oraz zgodnie z programem zadania,
  • prowadzenie kontroli realizowanych z zakresu przestrzegania w Spółce Ustawy Prawo Zamówień Publicznych oraz wewnętrznych Regulaminów zamówień,
  • prowadzenie postępowań wyjaśniających dla potwierdzenia nieprawidłowości i ustalenia osób odpowiedzialnych za stwierdzone nieprawidłowości w celu ich ukarania,
  • opracowywanie sprawozdań i protokołów z przeprowadzanych kontroli dla przedstawienia stanu faktycznego kontrolowanego obszaru organom Spółki,
  • weryfikacja realizacji wniosków i zaleceń wskazanych w kontrolach przeprowadzonych we wcześniejszym okresie.

Zakres odpowiedzialności

Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie wyższe techniczne, informatyczne, finansowe, ekonomiczne lub prawnicze,
  • doświadczenie zawodowe 3 lata na stanowiskach związanych z zamówieniami publicznymi, z przeprowadzaniem kontroli w organizacji,
  • bardzo dobra znajomość Ustawy Prawo Zamówień Publicznych,
  • znajomość pakietu MS Office na poziomie średniozaawansowanym,
  • umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,
  • umiejętność radzenia sobie ze stresem,
  • otwartość na zmianę.
Oferujemy

Oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • szeroki wachlarz świadczeń socjalnych.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). W przypadku braku takiej klauzuli, kandydatura nie będzie rozpatrywana, a dane osobowe zostaną usunięte, zgodnie z Ustawą, bez powiadamiania osoby, której dane dotyczą.

*użyta w ogłoszeniu nazwa stanowiska jest powszechnie stosowana na rynku pracy i odzwierciedla charakter pracy przewidzianej na tym stanowisku. Oferta pracy dla wybranego kandydata zostanie złożona na stanowisko zgodne z postanowieniami Zakładowego Układu Zbiorowego Pracy, które może odbiegać od nazwy z ogłoszenia.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego w terminie do dnia 27.02.2018.