Niedziela, 25. lutego, mamy 21108 ofert pracy!

Lafarge / Budownictwo / Polska / kujawsko-pomorskie / Oświęcim
Lafarge
 Obecnie poszukujemy kandydatów i kandydatek na stanowisko:
Specjalista ds. administracji
Numer referencyjny: f11aa9d59976
Polska / Oświęcim
Opis stanowiska

Miejsce pracy: Oświęcim

Segment: Budownictwo i Infrastruktura

Zakres odpowiedzialności
Twoje zadania:

  • Obsługa biura i zarządzanie bazą klientów,
  • Obsługa sprzedażowa oraz posprzedażowa klientów firmy,
  • Udzielanie odpowiedzi na zapytania ofertowe,
  • Kontrola należności,
  • Prowadzenie bieżącej administracji: rozliczanie faktur i kosztów, analiza i kontrola należności raportowanie, prowadzenie korespondencji przychodzącej i wychodzącej, pisanie pism.

Nasze wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w prowadzeniu administracji (mile widziane w firmie produkcyjno- handlowej),
  • Bardzo dobra znajomość MS Office,
  • Orientacja na klienta i wynik,
  • Proaktywna postawa i bardzo dobra umiejętność organizacji czasu pracy,
  • Znajomość j. angielskiego (min. stopień podstawowy),
  • Dyspozycyjność,
  • Prawo jazdy kat. B.